Stable (latest release) - en to he translation catalogue (1038 entries)

en:  (+ %d hidden)
he: (+ %d מוסתר)

en: "0" to show only root - "any" to show all
he: "0" כדי להציג שורש בלבד - "any" כדי להציג את הכל.

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
he: "פרסום אנונימי" ירשה למשתמשים אורחים שאין להם חשבון באתר ליצור דיונים ולהגיב.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
he: "מזהה לכתובת בארכיונים" אלה הן הגדרות בסיס מותאמות אישית שישמשו כתחילית לפורומים ולדיונים.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
he: "מזהה לכתובת בעמודי תוכן" אלה הן הגדרות של מבנה הכתובת של פורומים, דיונים, תגובות, משתמשים והצגת דיונים.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
he: "השהיית פרסום" הוא משך הזמן שהמשתמש נדרש לחכות בין פרסום אחד לשני. ככל שההשהיה גבוהה יותר, המשתמש יצטרך לחכות יותר זמן בין פרסומים בפורום.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
he: %1$s הגיב על הדיון %2$s בפורום %3$s

en: %1$s reported this %2$s as not spam
he: %2$s זה אינו הודעת זבל, ע"פ דיווח מאת %1$s

en: %1$s reported this %2$s as spam
he: %1$s דיווח/ה על %2$s כהודעת זבל

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
he: %1$s התחיל את הדיון %2$s בפורום %3$s

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
he: %1$s:
    
     
    %2$s
    
    קישור לדיון: %3$s
    
    -----------
    
    האימייל הזה הגיע אליך, כי נרשמת לדיון.
    
    ניתן להתחבר ולהכנס לפרופיל האישי שלך או לדיון עצמו כדי לבטל הרשמה זו.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
he: %1$s:
    
     
    %2$s
    
    קישור לדיון: %3$s
    
    -----------
    
    האימייל הזה הגיע אליך, כי נרשמת לפורום.
    
    ניתן להתחבר ולהכנס לפרופיל האישי שלך או לדיון עצמו כדי לבטל הרשמה זו.

en: %s Favorites
he: %s מועדפים

en: %s Profile
he: %s משתמשים

en: %s Replies
he: %s תגובות

en: %s Subscriptions
he: %s רשומים

en: %s Topics
he: %s דיונים

en: %s ago
he: לפני %s

en: %s page
he: %s דפים

en: %s reply | %s replies
he[0]: תגובה %s
he[1]: %s תגובות

en: %s topic | %s topics
he[0]: דיון %s
he[1]: %s דיונים

en: %s voice | %s voices
he[0]: משתתף %s
he[1]: %s משתתפים

en: %s's Favorites
he: %s's מועדפים

en: %s's Profile
he: הפרופיל של %s

en: %s's Replies Created
he: נוצרו %s תגובות

en: %s's Subscriptions
he: הרשמות %s

en: %s's Topics Started
he: דיונים שיצר %s

en: &lsaquo;
he: &rsaquo;

en: &mdash; Forum root &mdash;
he: &mdash; פורום ראשי &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
he: &mdash; ללא הורה &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
he: &mdash; אין תפקיד לפורומים אלה &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
he: - אין תפקיד עבור אתר זה -

en: &rsaquo;
he: &lsaquo;

en: (Edit)
he: (עריכה)

en: (If converting from BuddyPress Forums, use "wp_bb_" or your custom prefix)
he: אם אתה ממיר מפורומים של באדיפרס, השתמש בתחילית "wp_bb_" או בתחילית מותאמת אישית.

en: (Mismatch)
he: (לא מוצלח)

en: (No Forum)
he: (ללא פורום)

en: (No Parent)
he: (ללא אב)

en: (bbPress) Forum Search Form
he: (ביביפרס) טופס חיפוש פורום

en: (bbPress) Forums List
he: (ביביפרס) רשימת פורומים

en: (bbPress) Login Widget
he: (ביביפרס) וידג׳ט התחברות לפורום

en: (bbPress) Recent Replies
he: (ביביפרס) תגובות אחרונות בפורום

en: (bbPress) Recent Topics
he: (ביביפרס) דיונים אחרונים בפורום

en: (bbPress) Statistics
he: (ביביפרס) סטטיסטיקות

en: (bbPress) Topic Views List
he: (ביביפרס) רשימת דיונים בפורום

en: (to front)
he: להעביר לחזית

en: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
he: <a href="http://bbpress.org/forums/" target="_blank">פורום תמיכה</a>

en: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
he: <a href="http://codex.bbpress.org" target="_blank">תיעוד ביביפרס</a>

en: <p>Here are the statistics and popular topics of our forums.</p>
he: <p>סטטיסטיקה של הדיונים הפופולאריים בפורומים שלנו.</p>

en: <p>This is a collection of tags that are currently popular on our forums.</p>
he: <p>אוסף של התגים הפופולריים בפורומים שלנו כיום.</p>

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the option to post new replies to the topic.
he: <strong>סגירה</strong> ישנה את הסטטוס לסגור ולא יאפשר יותר לפרסם תגובות חדשות.

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that!
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות לעשות את זה.

en: <strong>ERROR:</strong> You do not have the permission to do that.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה לעשות את זה.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
he: <strong>שגיאה</strong>:הנך בטוח שברצונך לבצע פעולה זאת?

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found!
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצא מספר ה־ID של הדיון!

en: <strong>ERROR</strong>: Destination topic ID not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה־ID של הדיון לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
he: <strong>שגיאה</strong>: תגובה כפולה. נראה שכבר אמרת את זה!

en: <strong>ERROR</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
he: <strong>שגיאה</strong>: אותר דיון כפול; נראה שכבר אמרת את זה!

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של הפורום לא יכול להיות מספר שלילי.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID is missing.
he: <strong>שגיאה</strong>: חסר מספר ID לפורום.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID must be a number.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של הפורום חייב להיות מספר.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum ID not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של הפורום לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: Forum does not exist.
he: <strong>שגיאה</strong>: הפורום לא קיים.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid author name submitted!
he: <strong>שגיאה</strong>: שם המשתמש אינו חוקי!

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address submitted!
he: <strong>שגיאה</strong>: כתובת דוא"ל לא חוקית!

en: <strong>ERROR</strong>: No forum was found! Which forum are you subscribing/unsubscribing to?
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצאו פורומים! לאיזה פורום נרשמת/ביטלת הרשמות?

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you marking/unmarking as favorite?
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצא דיון! איזה דיון אתה מסמן\מבטל כמועדף?

en: <strong>ERROR</strong>: No topic was found! Which topic are you subscribing/unsubscribing to?
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצא דיון! לאיזה דיון אתה נרשם\מבטל רישום?

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה־ID של התגובה לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to move not found!
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של התגובה לא נמצא!

en: <strong>ERROR</strong>: Reply ID to split the topic from not found!
he: <strong>שגיאה</strong>: לא נמצא מספר ה־ID לפיצול הדיון!

en: <strong>ERROR</strong>: Slow down; you move too fast.
he: <strong>שגיאה</strong>: נא להאט, קצב עבודתך מהיר מדי.

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
he: <strong>שגיאה</strong>: הבעיה\בעיות הבאות נמצאו בזמן מחיקת התג: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
he: <strong>שגיאה</strong>: הבעיה\בעיות הבאות נמצאו בזמן קבלת התג: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
he: <strong>שגיאה</strong>: הבעיות הבאות נמצאו בזמן מיזוג התגים: %s

en: <strong>ERROR</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
he: <strong>שגיאה</strong>: הבעיה\בעיות הבאות נמצאו בזמן עדכון התג %s

en: <strong>ERROR</strong>: The forum you want to edit was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הפורום שברצונך לערוך לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to edit was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: התגובה שניסית לערוך לא נמצאה.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to move was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: התגובה שרצית להזיז לא נמצאה.

en: <strong>ERROR</strong>: The reply you want to split from was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: התגובה שברצונך לפצל לא נמצאה.

en: <strong>ERROR</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
he: <strong>שגיאה</strong>: התגים הממוזגים לא יכולים להיות זהים.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to edit was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שאתה רוצה לערוך לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge to was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון המועמד לשילוב לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to merge was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שאתה רוצה למזג לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move from was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שממנו ברצונך להעביר לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to move to was not found!
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שאליו ברצונך להעביר לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split to was not found!
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שברצונך לפצל לא נמצא!

en: <strong>ERROR</strong>: The topic you want to split was not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון שברצונך לפצל לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה בהוספת התגיות לדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem closing the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לסגור דיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להפוך את התגובה לדיון. אנא נסה שוב.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the reply!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה למחוק את התגובה!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem deleting the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה למחוק דיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem favoriting that topic!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להוסיף דיון זה למועדפים!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the reply as spam!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לסמן את התגובה כהודעת זבל!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לסמן דיון זה כהודעת זבל.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem opening the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לפתוח דיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem removing that topic from favorites!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה למחוק דיון זה מהמועדפים!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem sticking the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להדביק את הדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that forum!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להרשם לפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem subscribing to that topic!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להרשם לדיון זה!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the reply!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לזרוק את התגובה לפח!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem trashing the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לזרוק את הדיון לפח.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לסמן את התגובה כלגיטימית!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לסמן דיון זה כלגיטימי.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsticking the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה להפוך דיון ללא דביק.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that forum!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לבטל הרשמה לפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem unsubscribing from that topic!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לבטל רישום מדיון זה!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the reply!
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לשחזר את התגובה מהפח!

en: <strong>ERROR</strong>: There was a problem untrashing the topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה לשחזר את הדיון מהפח.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum already exists.
he: <strong>שגיאה</strong>: הפורום כבר קיים.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new forums.
he: <strong>שגיאה</strong>: הפורום סגור ליצירת פורומים חדשים תחתיו.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new replies.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה סגור לתגובות חדשות.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum has been closed to new topics.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה סגור לדיונים חדשים.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא בעצם קטגוריה. לא ניתן ליצור פורומים בפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא בעצם קטגוריה. לא ניתן ליצור תגובות בפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא בעצם קטגוריה. לא ניתן ליצור דיונים בפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא בעצם קטגוריה. לא ניתן ליצור דיונים בפורום זה.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: זהו פורום מוסתר ואין לך את ההרשאות לקרוא או ליצור פורומים בתוכו.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא נסתר ואין לך יכולת לקרוא או לכתוב בו תגובות.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה נסתר ואין לך יכולת לקרוא או לכתוב בו דיונים חדשים.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: זהו פורום פרטי ואין לך את ההרשאות לקרוא או ליצור פורומים בתוכו.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: פורום זה הוא פרטי ואין לך יכולת לקרוא או לכתוב בו תגובות.

en: <strong>ERROR</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
he: <strong>שגיאה</strong>: זהו פורום פרטי ואין לך הרשאות לקרוא או לכתוב בו דיונים חדשים.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של הדיון לא יכול להיות מספר שלילי.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID is missing.
he: <strong>שגיאה</strong>: חסר מספר ID לדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID must be a number.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה-ID של הדיון חייב להיות מספר.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic ID not found.
he: <strong>שגיאה</strong>: מספר ה ID של הדיון לא נמצא.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic does not exist.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון לא קיים.

en: <strong>ERROR</strong>: Topic is closed.
he: <strong>שגיאה</strong>: הדיון סגור.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new forums.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות ליצור פורומים חדשים.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to create new topics.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה ליצור דיונים חדשים.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that forum.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות לערוך את הפורום הזה.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that reply.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה לערוך תגובה זו.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to edit that topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה לערוך דיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה לסמן התראות עבור משתמש זה.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have permission to reply.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות כדי לענות.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות ליצור דיון חדש. התגובה אינה יכולה להפוך לדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to delete the topic tags.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות למחוק תגים בדיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic!
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך את ההרשאות לערוך את יעד הדיון!

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the destination topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות לערוך את יעד הדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the source topic.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות לערוך תוכן בדיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: You do not have the permissions to edit the topic tags.
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאות לערוך תגים בדיון זה.

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have the permission to edit favorites of that user!
he: <strong>שגיאה</strong>: אין לך הרשאה לערוך את המועדפים של משתמש זה!

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid move option.
he: <strong>שגיאה</strong>: אתה צריך לבחור אופציה אפשרית.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to choose a valid split option.
he: <strong>שגיאה</strong>: אתה צריך לבחור באפשרות חוקית כדי לפצל.

en: <strong>ERROR</strong>: You need to enter a tag name.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להוסיף תג.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be created at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן ליצור את הפורום כרגע.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן לערוך את הפורום כרגע.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum description cannot be empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש למלא את תיאור הפורום.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum must have a parent.
he: <strong>שגיאה</strong>: לפורום חייב להיות אב.

en: <strong>ERROR</strong>: Your forum needs a title.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להזין כותרת לפורום.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be created at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן להוסיף תגובות בשלב זה.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן לערוך תגובות בשלב זה.

en: <strong>ERROR</strong>: Your reply cannot be empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: התגובה לא יכולה להיות ריקה.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be created at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן ליצור דיונים בשלב זה.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
he: <strong>שגיאה</strong>: לא ניתן לערוך דיונים בשלב זה.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic cannot be empty.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להזין תוכן לדיון.

en: <strong>ERROR</strong>: Your topic needs a title.
he: <strong>שגיאה</strong>: יש להזין כותרת דיון.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
he: <strong>עריכה</strong> תעביר אותך למצב עריכה של הפורום. ניתן גם לעבור למסך הזה בלחיצה על כותרת הפורום.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
he: <strong>עריכה</strong> מעביר אותך למסך העריכה של התגובה. אפשר לעבור אליו גם בלחיצה על כותרת התגובה.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
he: <strong>עריכה</strong> יעביר אותך למצב עריכה של הדיון. ניתן גם לעבור למסך הזה בלחיצה על כותרת הדיון.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לפורום תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לתגובה תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לדיון תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
he: <strong> עורך פורום </strong> הקלד את הטקסט עבור הפורום שלך. יש שני מצבים של עריכה: ויזואלי ו-HTML. ניתן לבחור את המצב על ידי הקלקה על הטאב המתאים. מצב ויזואלי מאפשר לכם עורך WYSIWYG. הקליקו על כפתור האחרון בשורה כדי לקבל שורה נוספת של בקרים.
    מצב HTML נותן לך אפשרות להקליק קוד HTML יחד עם הטקסט של הפורום. אתם יכולים להכניס קבצי מדיה על ידי הקלקה על הצלמיות מעל עורך הפורום, לפי ההוראות שיופיעו. 
    אתם יכולים לעבור למצב מסך מלא שמונע הסחות דעת. במצב ויזואלי: על ידי הקלקה על כפתור מסך מלא (שניה מהסוף בשורה העליונה). במצב HTML: על ידי הקלקה על כפתור מסך מלא (אחרון בשורה). אם אתם מעוניינים בכל זאת בהצגת כפתורים של העורך, ניתן לעשות זאת על ידי העברת סמן העכבר על החלק העליון של המסך. כדי לחזור למצב עריכה רגיל הקליקו על כפתור יציאה ממסך מלא.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
he: <strong>פורום</strong> רשימה נגללת המצביעה על פורום האב אליו שייכת התגובה. יש לבחור את הפורום או להשאיר את בררת המחדל (יש להשתמש בפורום של הדיון) כדי לפרסם את התגובה בפורום של הדיון.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Forum) to post the topic without an assigned forum.
he: <strong>פורום</strong> רשימה נגללת המצביעה על פורום האב אליו שייך הדיון. יש לבחור את הפורום או להשאיר את בררת המחדל (יש להשתמש בפורום של הדיון) כדי לפרסם את הדיון בפורום.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
he: <strong>סדר</strong> מאפשר לקבוע את סדר הפורומים בצורה מספרית.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default (No Parent) to create the forum at the root of your forums.
he: <strong>אב</strong>  מאפשר לבחור פורום אב. יש לבחור פורום או קטגוריה מהרשימה או להשאיר את בררת המחדל (ללא אב) כדי ליצור את הפורום בראש היררכיית הפורומים.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft reply will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the reply. Which link is available depends on your reply&#8217;s status.
he: <strong>תצוגה מקדימה</strong> תציג את טיוטת התגובה כפי שהיא תראה לאחר הפרסום. התצוגה תעביר אותך לאתר כדי להציג את התגובה. זמינות הקישור תלויה במצב התגובה.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft topic will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the topic. Which link is available depends on your topic&#8217;s status.
he: <strong>תצוגה מקדימה</strong> תציג את טיוטת הדיון כפי שהוא יראה לאחר הפרסום. התצוגה תעביר אותך לאתר כדי להציג את הדיון. זמינות הקישור תלויה במצב הדיון.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
he: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של הפורום. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בפורום או מה שהופך אותו להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (פורום דביק). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום פורום.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
he: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של התגובה. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בתגובה או מה שהופך אותה להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (תגובה דביקה). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום התגובה.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
he: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של הדיון. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בדיון או מה שהופך אותו להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (דיון דביק). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום הדיון.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
he: <strong>עורך תגובות</strong> - הכנס את הטקסט של תגובתך. ישנם שתי מצבים של עריכה: חזותי וHTML. בחר את המצב על ידי לחיצה על טבלר 
    (tab) המתאים. מוד ויזואלי נותן לך עורך  WYSIWYG. לחץ על הסמליל האחרון בשורה על מנת לקבל שורה נוספת של פקדים. מצב הHTML מאפשר לך להכניס HTML נא ביחד עם הטקסט של התגובה שלך. אתה יכול להכניס קבצי מדיה על ידי לחיצה על הסמליל מעל העורך ומעקב אחרי ההוראות. אתה יכול להיכנס למצב כתיבה במסך האי-הפרעה דרך סמליל המסך המלא במצב החזותי (השני מהסוף בשורה העלינה) או כפתור ה"מסך המלא" במצב הHTML (האחרון בשורה). במצב זה, אתה יכול לגרום לכפתורים להופיע שוב על ידי ריחוף מעל האיזור העליון. צא ממצב מסך מלא חזרה לעורך התגובה הרגיל.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
he: <strong>תגובה ל</strong> קובע את השיוך של התגובה לדיון.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
he: <strong>תגובת זבל</strong> מסיר את התגובה מרשימה זו ומעביר אותה לרשימת תגובות הזבל, משם ניתן למחוק אותה לצמיתות.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
he: <strong>הודעת זבל</strong> מסיר את הדיון מהרשימה הזו ומעביר אותו לרשימת הזבל, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
he: <strong>סטטוס</strong> מאפשר לך לסגור את הפורום לפריטים ותגובות חדשים

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
he: <strong>הדבק <em>(לעמוד ראשי)</em></strong> ישאיר את הדיון הנבחר &#8217;נעוץ&#8217; לראש כל הפורומים והוא יהיה נראה בכל פורום ברשימת הדיונים.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
he: <strong>הדבק</strong> ישאיר את הדיון הנבחר &#8217;נעוץ&#8217; לתחילת רשימת הדיונים של הפורום ההורה.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he: <strong>כותרת</strong> – הכנס את הכותרת לפורום. אחרי הכנסת הכותרת יוצג הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he: <strong>כותרת</strong> – הכנסת כותרת לתגובה. אחרי הכנסת הכותרת יופיע הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he: <strong>כותרת</strong> – הכנסת כותרת לדיון. אחרי הכנסת הכותרת יופיע הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
he: <strong>עורך דיונים</strong> - יש להזין הטקסט לדיון. ישנם שני מצבי עריכה: עורך ויזואלי ועורך קוד. יש לבחור את המצב הרצוי על ידי לחיצה על התווית המתאימה. העורך הויזואלי מאפשר לערוך ולראות את הפלט. לחיצה על הסמל האחרון בשורה יציג שורה נוספת של פעולות. עורך קוד מאפשר להיכנס תגיות HTML גולמיות יחד עם התוכן. ניתן להוסיף קבצי מדיה לתוכן על ידי לחיצה על הכפתור מעל העורך. ניתן לגשת למסך כתיבה ללא הסחות-דעת באמצעות כפתור המסך-המלא בעורך הויזואלי (לפני אחרון בשורה העליונה) או באמצעות כפתור המסך-המלא בעורך הקוד (האחרון בשורה). במסך המלא ניתן להציג כפתורי פעולה על ידי ריחוף מעל האזור העליון.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
he: <strong>סוג דיון</strong> רשימה נגללת המגדירה את סוג הדיון. בחירה בדיון סופר דביק תדביק את הדיון לראש הפורום באינדקס הפורומים. בחירה בדיון דביק תדביק אותו לראש הפורום בו נמצא הדיון. בחירה בדיון רגיל לא תדביק אותו.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
he: <strong>דיון</strong> זיהוי דיון האב אליו שייכת התגובה.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את הפורום מרשימה זו ומעביר אותו לפח, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את התגובה מרשימה זו ומעביר אותה לפח, משם ניתן למחוק אותה לצמיתות.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את הדיון מרשימה זו ומעביר אותו לפח, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
he: <strong>סוג</strong> מציין אם הפורום הוא קטגוריה או פורום. קטגוריות בדרך כלל מכילות פורומים אחרים.

en: <strong>View</strong> will show you what your draft forum will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the forum. Which link is available depends on your forum&#8217;s status.
he: <strong>תצוגה</strong>תציג לך איך יראה הפורום לאחר פרסום. נקח אותך לאתר חיי לצפות בפורום שלך. מה יהיה הקישור תלוי בסטטוס הפורום

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
he: <strong>תצוגה</strong> מאפשר לבחור את הטווח של כל פורום ואילו משתמשים מורשים לגשת אליו.

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
he: <strong>זהירות:</strong> פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: A list of forums with an option to set the parent.
he: רשימת פורומים עם אפשרות להגדיר פורום אב.

en: A list of recent topics, sorted by popularity or freshness.
he: רשימה של דיונים אחרונים, מיון לפי דיונים פופולריים או דיונים אחרונים.

en: A list of registered optional topic views.
he: רשימה של תצוגות רשות רשומות לדיונים.

en: A list of the most recent replies.
he: רשימה של תגובות אחרונות בפורום.

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
he: טופס התחברות עם לינק לעמוד הרשמה ולעמוד שחזור ססמה.

en: About
he: אודות

en: About Yourself
he: אודותייך

en: About bbPress
he: אודות ביביפרס

en: About the user
he: אודות המשתמש

en: Account
he: חשבון

en: Add New Tag
he: הוסף תג חדש

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
he: הוספת סרגל כלים וכפתורים לאזור טקסט כדי לעזור בכתיבת HTML

en: Admin
he: מערכת ניהול

en: Akismet History
he: היסטורית אקיזמט

en: Akismet Integration
he: אינטגרציית אקיזמט

en: Akismet caught this post as spam
he: אקיסמט סימן תגובה זו כהודעת זבל

en: Akismet cleared this post as not spam
he: אקיזמט קבע כי פוסט זה נקי מספאם

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
he: אקיזמט לא יכל לבדוק פוסט זה ( סיבה: %s ), ניסיון חוזר יקרה מאוחר יותר אוטומטית

en: All Forums
he: כל הפורומים

en: All Posts
he: כל התגובות

en: All Replies
he: כל התגובות

en: All Tags
he: כל התגיות

en: All Topic Tags
he: כל תגיות הדיונים

en: All Topics
he: כל הדיונים

en: All done!
he: הושלם!

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
he: התגובות בשני הדיונים יתמזגו בסדר כרונולוגי. סדר התגובות הממוזגות מבוסס על השעה והתאריך בהם פורסמו. אם דיון היעד נוצר אחרי הדיון הנוכחי, שעת הפרסום שלו תעודכן לשנייה אחת מוקדם יותר מהדיון הנוכחי.

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
he: הרשה לאקיזמט לחסום הודעות זבל בפורומים.

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
he: הרשה לקבוצות באדיפרס לקבל בעלות על הפורומים

en: Allow forum wide search
he: אפשר חיפוש מורחב בפורום

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
he: האם לאפשר למשתמשים לא רשומים ליצור דיונים חדשים ולפרסם תגובות בדיונים קיימים?

en: Allow topic and reply revision logging
he: האם לאפשר שמירה על גרסאות לדיונים ולתגובות?

en: Allow topics to have tags
he: אפשר הוספת תגיות לדיונים

en: Allow users to mark topics as favorites
he: לאפשר למשתמשים לסמן דיונים כמועדפים

en: Allow users to subscribe to forums and topics
he: אפשר למשתמשים להירשם לפורומים ולדיונים

en: Anonymous
he: אלמוני

en: Anonymous posting
he: פרסום אנונימי

en: Any links to this tag will no longer function.
he: קישורים לתג זה לא יהיו פעילים.

en: Are you sure you meant to do that?
he: האם אתה בטוח שהתכוונת לעשות את זה?

en: Are you sure you want to delete that permanently?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את זה לצמיתות?

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את התגית "%s"? תגית זו קבועה ואי אפשר לבטל אותה.

en: Are you sure you want to do this?
he: האם אכן לבצע פעולה זו?

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למזג את התגית "%s" אל התגית שציינת?

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attempt to import user accounts from previous forums
he: לנסות לייבא חשבונות משתמשים מפורומים קודמים

en: Author
he: מאת

en: Author Information
he: על הכותב

en: Auto role
he: תפקיד אוטומטי

en: Auto-embed links
he: הטמעת קישורים אוטומטית

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
he: הטמעה אוטומטית תטמיע תוכן מדיה מכתובות ישירות לתוך התגובות. לדוגמה: קישורים מפליקר ויוטיוב.

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
he: לתת למשתמשים רשומים באופן אוטומטי תפקיד %s בפורום

en: Available Actions
he: פעולות זמינות

en: Backup your database before proceeding.
he: גיבוי הדטא בייס לפני התהליך

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
he: טיפול טוב יותר של סגנונות עיצוב ופונקציונליות בתבנית.

en: Biographical Info
he: מידע אישי אודותיך

en: Blocked
he: חסום

en: Blog Role
he: תפקיד בלוג

en: BuddyPress Integration
he: אינטגרציית באדיפרס

en: Bug Testing
he: בדיקת תקלות

en: Bulk Actions
he: פעולות קבוצתיות

en: Calculating forum hierarchy (%1$s - %2$s)
he: מחשב היררכיית פורומים (%1$s - %2$s)

en: Calculating reply_to parents (%1$s - %2$s)
he: מחשב היררכיית תגובות (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic stickies (%1$s - %2$s)
he: מחשב דביקות של דיונים (%1$s - %2$s)

en: Calculating topic super stickies (%1$s - %2$s)
he: מחשב סופר דביקות של דיונים (%1$s - %2$s)

en: Cancel
he: ביטול

en: Category base
he: בסיס הקטגוריה

en: Change
he: שינוי

en: Change forum role to&hellip;
he: שנה את תפקיד הפורום ל&hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
he: שינוי מבנה הקישורים משפיע על כתובת האתר. כל הקישורים הישנים יפסיקו לעבוד.

en: Cheatin&#8217; huh?
he: ניסית לרמות הא?

en: Check your e-mail for the confirmation link.
he: קישור לאישור נשלח לדואר האלקטרוני שלך.

en: Check your e-mail for your new password.
he: ססמתך החדשה נשלחה לדואר האלקטרוני שלך.

[ctx: Close a Topic]
en: Close
he: סגור

[ctx: Close the forum]
en: Closed
he: נסגר

[ctx: Close the topic]
en: Closed
he: נסגר

en: Close this topic
he: סגור דיון זה

en: Complete!
he: הושלם!

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
he: הסתיים! %s קבוצות עודכנו, %s פורומים עודכנו, %s סטטוסים של פורומים סונכרנו.

en: Complete! %s users updated.
he: הושלם! %s משתמשים עודכנו.

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
he: שאילתה מותנה לא עובדות לפני שהשאילתה פועלת. לפני כן, הם תמיד מחזירות שגיאה.

en: Contact Info
he: פרטי התקשרות

en: Contributing Developers
he: מפתח תורם

en: Conversion Complete
he: ההמרה הושלמה

en: Convert Users
he: המרת משתמשים

en: Converter Specialist
he: המרת מומחה

en: Converters
he: ממירים

en: Converting forums (%1$s - %2$s)
he: ממיר פורומים (%1$s - %2$s)

en: Converting replies (%1$s - %2$s)
he: ממיר תגובות (%1$s - %2$s)

en: Converting topic tags (%1$s - %2$s)
he: ממיר תגיות דיון (%1$s - %2$s)

en: Converting topics (%1$s - %2$s)
he: ממיר דיונים (%1$s - %2$s)

en: Converting users (%1$s - %2$s)
he: ממיר משתמשים (%1$s - %2$s)

en: Copy favoriters to the new topic
he: העתק מועדפים לדיון חדש

en: Copy subscribers to the new topic
he: העתק מנויים לדיון חדש

en: Copy topic tags to the new topic
he: העתקת התגיות לדיון חדש

en: Core Contributors to bbPress 2.5
he: תורמי ליבה לביביפרס 2.5

en: Count replies for each user
he: ספירת תגובות לכל משתמש מחדש

en: Count replies in each forum
he: ספירת תגובות בכל פורום מחדש

en: Count replies in each topic
he: ספירת תגובות בכל דיון מחדש

en: Count spammed & trashed replies in each topic
he: ספירת תגובות זבל ותגובות שנמחקו בכל דיון מחדש

en: Count topics for each user
he: ספירת הדיונים לכל משתמש

en: Count topics in each forum
he: ספירת דיונים בכל פורום מחדש

en: Count voices in each topic
he: ספירת משתתפים בכל דיון מחדש

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
he: מספר התגובות בכל פורום נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
he: מספר התגובות בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of spammed and trashed replies in each topic&hellip; %s
he: מספר תגובות הזבל והתגובות שנמחקו בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
he: כמות הדיונים שכל משתמש יצר נספרת... %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
he: מספר הדיונים בכל פורום נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
he: כמות הדיונים בהם כל משתמש השתתף נמנית מחדש... %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
he: מספר המשתתפים בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: Create New Forum
he: פורום חדש

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
he: יצירת פורום חדש תחת &ldquo;%s&rdquo;

en: Create New Reply
he: תגובה חדשה

en: Create New Topic
he: דיון חדש

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
he: יצירת דיון חדש בפורום "%s"

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
he: יצירת פורום דיון כדי לאפשר לחברי קבוצה זו לתקשר באופן מובנה, בסגנון לוח דיונים.

en: Create an Account
he: הרשמה

en: Created
he: נוצר בתאריך

en: Creator
he: מאת

en: Credits
he: תודות

en: Current Package
he: החבילה הנוכחית

en: Custom field deleted.
he: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Custom field updated.
he: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, and search.
he: עריכת מבנה קישורים של עמוד פורום, דיונים, תגובות, תגיות, תצוגה וחיפוש.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
he: עריכת קישור הבסיס של הפורומים. עשו שימוש בפקודות-מקרו בעמודי וורדפרס לגמישות רבה יותר.

en: Customize your user profile slugs.
he: עריכת מבנה קישורים של אזור הפרופיל האישי

en: Customizing This Display
he: התאמת תצוגה זו

en: Database Name
he: שם מסד הנתונים

en: Database Password
he: ססמת מסד הנתונים

en: Database Port
he: פתחת מסד הנתונים

en: Database Server
he: שרת מסד נתונים

en: Database Settings
he: הגדרות מסד נתונים

en: Database User
he: משתמש מסד נתונים

en: Delay Time
he: זמן ההשהיה

en: Delete
he: מחק

en: Delete Permanently
he: מחיקה לצמיתות

en: Delete imported users?
he: למחוק משתמשים מיובאים?

en: Delete this item permanently
he: מחק פריט לצמיתות

en: Delete users WordPress default passwords (%1$s - %2$s)
he: מחיקת סיסמת ברירת המחדל של המשתמש (%1$s - %2$s)

en: Deleting Conversion Table&hellip; %s
he: טבלת הדיונים נמחקת&hellip; %s

en: Deleting Post Meta&hellip; %s
he: נתוני העל של התגובות נמחקות&hellip; %s

en: Deleting Posts&hellip; %s
he: התגובות נמחקות&hellip; %s

en: Deleting Roles and Capabilities&hellip; %s
he: התפקידים והיכולות נמחקים&hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; %s
he: ההגדרות נמחקות&hellip; %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
he: תגיות דיון נמחקות&hellip; %s

en: Deleting User Meta&hellip; %s
he: נתוני משתמש נמחקים&hellip; %s

en: Deleting User&hellip; %s
he: משתמש נמחק&hellip; %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
he: מחיקת תגית לא ניתנת לביטול.

en: Deleting previously converted data (%1$s - %2$s)
he: מוחק מידע שהומר (%1$s - %2$s)

en: Destination
he: יעד

en: Disallow editing after
he: מניעת עריכה אחרי

en: Discussion
he: דיון

en: Display Name
he: הצג שם

en: Edit
he: עריכה

en: Edit %s's Profile
he: עריכת הפרופיל של %s

en: Edit Forum
he: עריכת פורום

en: Edit Reply
he: עריכת תגובה

en: Edit Tag
he: עריכת תגית

en: Edit Topic
he: עריכת דיון

en: Edit Your Profile
he: עריכת פרופיל אישי

en: Editable forum roles no longer exist.
he: תפקידי פורום שניתנים לעריכה לא קיימים יותר.

en: Email
he: אימייל

en: Email:
he: אימייל:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
he: שתול מדיה (YouTube, Twitter, Flickr, ועוד...) ישירות לתוך פריטים ותגובות

en: Empty Spam
he: רוקן הודעות זבל

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
he[0]: דיון ללא תגית
he[1]: דיון ללא תגיות

en: Empty Topic Tags
he: אין תגיות

en: Enable Group Forums
he: הפעלת פורומים לקבוצות

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
he: אפשר תגובות משורשרות בעומק %s רמות

en: Existing tag:
he: קיים תג:

en: Failed
he: נכשל

en: Failed!
he: נכשל!

en: Favorite
he: הוספה למועדפים

en: Favorite Forum Topics
he: דיונים מועדפים בפורום

en: Favorite Topics
he: דיונים מעודפים

en: Favorited
he: הסרה מהמועדפים

en: Favorites
he: מועדפים

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
he: מועדפים זו דרכם של המשתמשים לשמור ולחזור בשלב מאוחר יותר לדיונים שמעניינים אותם. אפשרות זו מופעלת כבררת מחדל.

en: Favorites are no longer active.
he: מועדפים אינם פעילים יותר

en: Feature Developer
he: מפתח

en: First Name
he: שם פרטי

en: For more information:
he: למידע נוסף:

en: Forum
he: פורום

en: Forum Activity
he: פעילות בפורום

en: Forum Attributes
he: מאפיינים

en: Forum Edit: %s
he: עריכת פורום: %s

en: Forum Features
he: תכונות פורום

en: Forum Import
he: יבוא פורום

en: Forum Index
he: פורום אינדקס

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
he: שם הפורום (מקסימום %d תוים):

en: Forum Order
he: סדר

en: Forum Parent
he: פורום אב

en: Forum Prefix
he: השתמש בקידומת לפורומים

en: Forum Repair
he: תיקון פורום

en: Forum Replies Created
he: נוצר פורום תגובות

en: Forum Reset
he: איפוס פורום

en: Forum Role
he: תפקיד פורום

en: Forum Role: %s
he: תפקיד בפורום: %s

en: Forum Root
he: פורום בסיס

en: Forum Root Slug
he: כתובת בסיס לפורום

en: Forum Settings
he: הגדרות פורום

en: Forum Statistics
he: סטטיסטיקות פורום

en: Forum Subscriptions
he: רשומים לפורום

en: Forum Theme Packages
he: חבילות ערכת עיצוב פורום

en: Forum Topics Started
he: דיונים בפורום שהתחילו

en: Forum Type:
he: סוג פורום:

en: Forum User Roles
he: חוקי משתמשים בפורום

en: Forum User Settings
he: הגדרות משתמש בפורום

en: Forum User Slugs
he: מבנה קישורים למשתמש פורום

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
he: פורום

en: Forum created. <a href="%s">View forum</a>
he: הפורום נוצר. <a href="%s">מעבר לפורום</a>

en: Forum draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
he: טיוטת הפורום עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Forum features that can be toggled on and off
he: תכונות פורום שאפשר להדליק ולכבות

[ctx: Forum is a category]
en: Category
he: קטגוריה

en: Forum restored to revision from %s
he: הפורום שוחזר לגרסה מ־%s

en: Forum root should show
he: פורום בסיס חייב להיות מוצג

en: Forum saved.
he: הפורום נשמר.

en: Forum scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview forum</a>
he: פורום תוזמן לפרסום במועד: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: Forum settings for Akismet
he: הגדרות פורום עבור אקיזמט

en: Forum settings for BuddyPress
he: הגדרות פורום עבור באדיפרס

en: Forum slug
he: מזהה כתובת לפורום

en: Forum submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview forum</a>
he: פורום נשלח. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Forum updated.
he: הפורום עודכן.

en: Forum updated. <a href="%s">View forum</a>
he: פורום עודכן. <a href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Forum:
he: פורום:

en: Forum:
he: פורום:

en: Forum: %s
he: פורום %s

en: Forums
he: פורומים

en: Forums Settings
he: הגדרות פורומים

en: Forums base
he: בסיס הפורומים

en: Founding Developer
he: מפתח מייסד

en: Freshness
he: עודכן לאחרונה

en: General
he: כללי

en: General chit-chat
he: שיחות חולין כלליות

en: Go Back
he: לחזור

en: Go to Forum Settings
he: עבור להגדרות של פורום

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
he: הענק למשתמש זה הרשאות של מנהל-העל עבור רשת-האתרים.

en: Group Forum
he: פורום קבוצה

en: Group Forum Settings
he: הגדרות קבוצת פורומים

en: Group Forum:
he: פורום קבוצתי:

en: Group Forums
he: פורומים לקבוצות

en: Group Forums Parent
he: אב הפורומים לקבוצות

en: Guest
he: אורח

en: Hello World!
he: שלום עולם!

en: Hidden Replies
he: תגובות מוסתרות

en: Hidden Reply | Hidden Replies
he[0]: תגובה מוסתרת
he[1]: תגובות מוסתרות

en: Hidden Topic | Hidden Topics
he[0]: דיון מוסתר
he[1]: דיונים מוסתרים

en: Hidden Topics
he: דיונים מוסתרים

en: Home
he: ראשי

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
he: במעבר העכבר מעל שורה ברשימת הפורומים, יציג קישורי עריכה המאפשרים לך לנהל את הפורום. בין השאר ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
he: במעבר מעל שורה ברשימת התגובות, יוצגו קישורי פעולה המאפשרים ניהול תגובתך. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
he: מעבר על שורה עם העכבר ברשימת הדיונים תציג קישורי פעולה שיאפשרו לנהל את הדיון. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: How many topics and replies to show per RSS page
he: כמה דיונים ותגובות יוצגו בכל עמוד RSS

en: How many topics and replies to show per page
he: כמה דיונים ותגובות יוצגו בכל עמוד.

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
he: איך יוצג הפורום בערכת העיצוב הנוכחית.

en: Human sacrifice, dogs and cats living together... mass hysteria!
he: קורבנות אדם, כלבים וחתולים חיים יחד ... היסטריה המונית!

en: I am the first topic in your new forums.
he: הדיון הראשון בפורום.

en: ID
he: מספר ID

en: ID:
he: מספר ID:

en: IP Address
he: כתובת IP

en: IP or hostname
he: IP או שם מחשב

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
he: אם אתה בוחר דיון קיים, תגובות יופיעו לפי התאריך והשעה בהם נוצרו.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
he: אם תשתמש באפשרות בדיון הקיים, תגובות בתוך שני הדיונים ימוזגו באופן כרונולוגי. סדר התגובות הממוזגות מבוסס על השעה והתאריך בהם הם פורסמו.

en: If you would like to change the password type a new one. Otherwise leave this blank.
he: לשינוי הסיסמה, יש להקליד כאן את הסיסמה החדשה. הסיסמה לא תשתנה אם השדה ישאר ריק.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
he: אם האתר אינו מתחיל לטעון את העמוד הבא אוטומטית, יש ללחוץ על הקישור הבא:

en: Import Forums
he: יבוא פורומים

en: Importer Helper Data
he: נתוני מסייע המייבא

en: In all forums
he: בכל הפורומים

en: In reply to:
he: בתגובה ל:

en: In the Main Settings you have a number of options:
he: בהגדרות הראשיות יש לך מספר אפשרויות:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
he: במקרה של התנגשות במזהה כתובת עם וורדפרס או באדיפרס, תוצג אזהרה.

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Information about your previous forums database so that they can be converted. <strong>Backup your database before proceeding.</strong>
he: פרטים על מסד הנתונים הקודם של הפורומים כדי שניתן יהיה להמיר אותן. <strong>מומלץ לגבות את מסד הנתונים לפני המשך הפעולה.</strong>

en: Keep a log of this edit:
he: שמור יומן רישום של עריכה זו:

en: Keep me signed in
he: זכור אותי

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
he: יש להשאיר מספר זה גבוה כדי למנוע בעיית עודף חיבורים בו זמנית.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
he: יש להשאיר מספר זה נמוך אם מופיעות בעיות של חריגה מהזיכרון.

en: Keymaster
he: מנהל פורום ראשי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last updated %s
he: עודכן לאחרונה %s

en: Lead Developer
he: מפתח ראשי

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
he: כדי ליצור מזהה כתובת באופן אוטומטי, יש להשאיר שדה זה ריק.

en: Log In
he: התחבר

en: Log Out
he: יציאה

en: Lost Password
he: שחזור סיסמה

en: Lost Password URI:
he: כתובת שחזור סיסמא:

en: M j, Y @ G:i
he: ה־j בM, Y @ G:i

en: Mail (will not be published) (required):
he: דוא"ל (לא יפורסם) (חובה):

en: Main Settings
he: הגדרות ראשיות

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
he: מוסתר

[ctx: Make forum private]
en: Private
he: פרטי

[ctx: Make forum public]
en: Public
he: ציבורי

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
he: דביק

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
he: סופר דביק

en: Manage Subscriptions
he: ניהול רשומים

en: Manage Tag: "%s"
he: ניהול תגית: "%s"

en: Mark the reply as not spam
he: סמן תגובה כלגיטימית

en: Mark the topic as not spam
he: סמן דיון כלא הודעת זבל.

en: Mark this reply as spam
he: סימון תגובה כזבל

en: Mark this topic as spam
he: סמן דיון זה כהודעת זבל

[ctx: Mark topic as pending]
en: Pending
he: ממתין לאישור

en: Maximum replies to show:
he: מקסימום תגובות שיוצגו:

en: Maximum topics to show:
he: הצג מקסימום דיונים:

en: Member
he: חבר

en: Menus
he: תפריטים

en: Merge
he: מיזוג

en: Merge topic "%s"
he: מיזוג דיון "%s"

en: Merge topic favoriters
he: מיזוג מועדפים

en: Merge topic subscribers
he: מיזוג מנויים של הדיון

en: Merge topic tags
he: מיזוג תגיות דיון

en: Merge with this topic:
he: מיזוג עם הדיון הזה:

en: Merging tags together cannot be undone.
he: מיזוג התגים לא ניתן לביטול.

en: Moderator
he: מפקח

en: Most popular topics
he: הדיונים הנפוצים ביותר

en: Move
he: העברה

en: Move Method
he: שיטת העברה

en: Move reply "%s"
he: העבר תגובה אל "%s"

en: Move this item to the Trash
he: העבר פריט זה לאשפה

en: Move this reply
he: העבר תגובה זו

en: Moved: %s
he: הועברו: %s

en: Name
he: שם

en: Name (required):
he: שם (חובה):

en: Name of the database with your old forum data
he: שם מסד הנתונים עם נתוני הפורום הישנים

en: Name:
he: שם:

en: Network Role
he: תפקיד רשת

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
he: מנהל הרשת יכול להגדיר מחדש אילו פורומים ישוייכו לקבוצה.

en: New Forum
he: פורום חדש

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: New Reply
he: תגובה חדשה

en: New Tag Name
he: תגית חדשה

en: New Topic
he: דיון חדש

en: New forum reply
he: תשובת פורום חדשה

en: New forum topic
he: דיון חדש

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
he: דיון חדש תחת הכותרת <strong>%s</strong>:

en: New user registration is currently not allowed.
he: כרגע לא ניתן להירשם.

en: Newest Topics
he: פריטים החדשים ביותר

en: Next Forums
he: הפורומים הבאים

en: Nickname
he: כינוי

en: No Forum
he: אין פורום

en: No Replies
he: אין תגובות

en: No Topic
he: אין דיון

en: No Topics
he: אין דיונים

en: No data to clean
he: אין נתונים לפינוי

en: No forum parents to convert
he: אין אבות לפורומים להמרה

en: No forums available
he: אין פורומים זמינים

en: No forums found
he: לא נמצאו פורומים

en: No forums found in Trash
he: לא נמצאו פורומים בפח

en: No forums to convert
he: אין פורומים להמרה

en: No passwords to clear
he: אין ססמאות לפינוי

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
he: לא נמצאה היסטוריה לפוסט זה כיוון שאקיזמט לא בדק אותו.

en: No replies found
he: לא נמצאו תגובות

en: No replies found in Trash
he: לא נמצאו תגובות בפח

en: No replies to convert
he: אין תגובות להמרה

en: No reply positions to recalculate!
he: לא נמצאו פוזיציות לתגובות לשם חישוב מחדש

en: No reply_to parents to convert
he: אין הורה "בתגובה ל" להמרה

en: No response
he: אין תגובה

en: No stickies to stick
he: אין דיונים דביקים להדביק

en: No super stickies to stick
he: אין סופר-דביק להדבקה

en: No tags to convert
he: אין תגיות להמרה

en: No template packages available.
he: אין תבניות זמינות.

en: No topics available
he: אין דיונים זמינים

en: No topics found
he: לא נמצאו דיונים

en: No topics found in Trash
he: לא נמצאו דיונים בפח

en: No topics to convert
he: אין דיונים להמרה

en: No users to convert
he: אין משתמשים להמרה

en: Non-bbPress passwords cannot be automatically converted. They will be converted as each user logs in.
he: לא ניתן להמיר אוטומטית ססמאות שאינן של ביביפרס. הם יומרו עם הכניסה למערכת של כל משתמש.

en: None available
he: אינו זמין

en: Not spam
he: לא הודעת זבל

en: Note: Resetting without this checked will delete the meta-data necessary to delete these users.
he: הערה: איפוס ללא בדיקה זו ימחק נתוני-מטה הדרושים כדי למחוק משתמשים אלה.

en: Nothing to remove!
he: אין מה להסיר!

en: Notify me of follow-up replies via email
he: הודיעו לי על תגובות חדשות באמצעות הדוא"ל

en: Notify the author of follow-up replies via email
he: קבלו עדכונים על תגובות נוספות באמצעות האימייל

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
he: עריכת "%s"

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
he: עכשיו המשתמשים באתר שלך יכולים להרשם לעידכונים של דיונים מפורומים ספציפים

en: Oh bother! No forums were found here!
he: הו! שיט! לא נמצאו כאן פורומים.

en: Oh bother! No replies were found here!
he: מה קורה פה! אין כאן עדיין תגובות!

en: Oh bother! No search results were found here!
he: אין תוצאות לחיפוש!

en: Oh bother! No topics were found here!
he: לא נמצאו דיונים!

en: Oh, and this is what a reply looks like.
he: וכך נראית תגובה.

[ctx: Open a Topic]
en: Open
he: פתוח

[ctx: Open the forum]
en: Open
he: פתוח

[ctx: Open the topic]
en: Open
he: פתוח

en: Open this topic
he: פתח דיון זה

en: Optional reason for editing:
he: סיבה אופציונלית לעריכה.

en: Options
he: אפשרויות

en: Order By:
he: סדר לפי:

en: Order:
he: סדר:

en: Overview
he: סקירה

en: Pages
he: עמודים

en: Parent Forum ID:
he: מספר ה-ID של פורום האב:

en: Parent Forum:
he: פורום אב:

en: Parent:
he: אב:

en: Participant
he: משתתף

en: Password
he: סיסמה

en: Password to access the database
he: ססמה לגישה למסד הנתונים

en: Per Page
he: כמות פריטים שיוצגו

en: Per Page settings allow you to control the number of topics and replies appear on each page.
he: הגדרות לפי עמוד מאפשרות לך לשלוט במספר הדיונים והתגובות בכל עמוד.

en: Please login to make this topic a favorite.
he: יש להתחבר כדי להוסיף דיון זה למועדפים.

en: Please login to subscribe to this forum.
he: בבקשה התחבר בשביל להרשם לפורום זה

en: Please login to subscribe to this topic.
he: אנה התחבר בשביל להרשם לפורום זה

en: Please see the additional help tabs for more information on each indiviual section.
he: נא לעיין בלשוניות העזרה הנוספות כדי לקבל מידע נוסף לגבי כל סעיף וסעיף.

en: Polyglot support
he: תמיכה רב-לשונית

en: Popular Tags
he: תגיות פופולריות

en: Popular Topics
he: דיונים פופולריים

en: Possible %1$s conflict: %2$s
he: ייתכן קונפליקט %1$s: %2$s

en: Post Formatting
he: פורמט פוסט

en: Post status was changed to %s
he: סטטוס הפוסט שונה ל%s

en: Posts
he: תגובות

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
he: הוספת קידומת לכל התכנים של הפורום באמצעות המזהה של הפורום (מומלץ)

en: Private
he: פרטי

en: Private: %s
he: פרטי: %s

en: Profile
he: פרופיל

en: Project Leaders
he: מובילי הפרוייקט

en: Protected
he: מוגן

en: Publish Box
he: תיבת פרסום

en: Purge Previous Import
he: דחה את הייצוא הקודם

en: Purge all information from a previously attempted import
he: מחיקת כל הנתונים מניסיון יבוא קודם.

en: Re:
he: תשובה:

en: Re: Hello World!
he: תשובה: שלום עולם!

en: Recalculate last activity in each topic and forum
he: חישוב הפעילות האחרונה בכל דיון ובכל בפורום מחדש

en: Recalculate private and hidden forums
he: חשב מחדש את הפורומים המוגנים והמוסתרים.

en: Recalculate the parent forum for each post
he: חישוב פורום האב מחדש עבור כל אחת מהתגובות

en: Recalculate the parent topic for each post
he: חישוב מחשב של דיון האב עבור כל אחת מהתגובות

en: Recalculate the position of each reply
he: חשב מחדש את הפוזיציה של כל תגובה

en: Recalculate the sticky relationship of each topic
he: חשב מחדש את היחסים ה"דביקים" של כל דיון

en: Recalculating forum visibility &hellip; %s
he: חישוב מחדש של נראות הפורום &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order &hellip; %s
he: מחשב מחדש את סדר התפריט של תגובות &hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post &hellip; %s
he: מתבצע חישוב הפורום עבור כל אחת מהתגובות מחדש &hellip; %s

en: Recalculating the topic for each post &hellip; %s
he: מתבצע חישוב מחדש של הדיון עבור כל אחת מהתגובות &hellip; %s

en: Recent Replies
he: תגובות אחרונות

en: Recent Topics
he: דיונים אחרונים

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
he: חישוב תגובה אחרונה בכל דיון ופורום מחדש... %s

en: Register
he: הרשמה

en: Register URI:
he: כתובת הרשמה:

en: Registered Users
he: משתמשים רשומים

en: Registration complete. Please check your e-mail.
he: ההרשמה הושלמה. נא לבדוק את הדואר האלקטרוני שלך.

en: Related Meta Data
he: נתוני העל הקשורים

en: Relationships to Repair:
he: קשרים לתיקון:

en: Remap existing users to default forum roles
he: הצבה מחדש של תפקידי ברירת מחדל בפורומים למשתמשים קיימים

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
he: מיפוי תפקיד פורום לכל משתמש באתר זה &hellip; %s

en: Remember Me
he: זכור אותי

en: Remove trashed forums from user subscriptions
he: הסרת פורומים שהושלכו לאשפה מהרשמות משתמשים

en: Remove trashed topics from user favorites
he: הסרת דיונים שנמחקו מהמועדפים של המשתמש

en: Remove trashed topics from user subscriptions
he: הסרת דיונים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
he: מתבצעת הסרה של פורומים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש &hellip; %s

en: Removing trashed topics from user favorites&hellip; %s
he: מתבצעת הסרה של דיונים שנמחקו מרשימת המועדפים של המשתמש... %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
he: מתבצעת הסרה של דיונים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש... %s

en: Rename
he: שינוי שם

en: Repair
he: תיקון

en: Repair BuddyPress Group Forum relationships
he:  תקן יחסי קבוצות פורום באדיפרס

en: Repair Forums
he: תיקון פורומים

en: Repair Items
he: תיקון פריטים

en: Repairing BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
he: תיקון יחסי פורום קבוצתי של באדיפרס... %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
he: תיקון דיונים דביקים ליחסי פורום הורה... %s

en: Replies
he: תגובות

en: Replies Created
he: תשובות נוצרו

en: Replies Created: %s
he: תגובות שייצרת: %s

en: Replies: %s
he: תגובות: %s

en: Reply | Replies
he[0]: תגובה
he[1]: תגובות

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
he: תגובה "%1$s" סומנה בהצלחה כהודעת זבל.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
he: התגובה "%1$s" סומנה בהצלחה כתגובת זבל.

en: Reply Attributes
he: מאפיינים

en: Reply Edit: %s
he: עריכת תגובה: %s

en: Reply Threading
he: הגב לאשכול

en: Reply To
he: הגב ל

en: Reply To:
he: הגב ל:

en: Reply To: %s
he: תגובה ל: %s

en: Reply created. <a href="%s">View topic</a>
he: תגובה נוצרה. <a href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Reply draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
he: טיוטת תגובה עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Reply restored to revision from %s
he: שחזור תגובה מגרסה %s

en: Reply saved.
he: תגובה נשמרה.

en: Reply scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
he: תגובה תוזמנה ל: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה</a>

en: Reply slug
he: מזהה כתובת לתגובה

en: Reply submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
he: תגובה נשלחה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Reply updated.
he: תגובה עודכנה.

en: Reply updated. <a href="%s">View topic</a>
he: תגובה עודכנה. <a href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Reset Forums
he: איפוס פורומים

en: Reset My Password
he: איפוס הססמה שלי

en: Reset bbPress
he: איפוס ביביפרס

en: Restore
he: שחזר

en: Restore this item from the Trash
he: שחזור פריט מהאשפה

en: Revert your forums back to a brand new installation. This process cannot be undone.
he: לשחזר חזרה פורומים להתקנה חדשה. לא ניתן לבטל תהליך זה.

en: Revisions
he: גרסאות

en: Right Now in Forums
he: מה המצב בפורומים?

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
he: תפקידים ויכולות נשטפו, נוקו, והפכו לפשוטים יותר.

en: Rows Limit
he: הגבלת שורות

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Say it ain't so!
he: אין מצב!

en: Saying no will not delete existing forum content.
he: אמירת "לא" לא תמחק תוכן פורום קיים.

en: Screen Content
he: תוכן המסך

en: Search
he: חיפוש

en: Search Forums
he: חיפוש בפורומים

en: Search Forums...
he: חפש בפורומים...

en: Search Replies
he: חיפוש תגובות

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search Results for '%s'
he: תוצאות חיפוש עבור '%s'

en: Search Tags
he: חיפוש תגיות

en: Search Topics
he: חיפוש דיונים

en: Search for:
he: חיפוש:

en: Select Platform
he: נא לבחור בפלטפורמה

en: Select the attributes that your forum should have:
he: יש לבחור את התכונות הרצויות לפורום:

en: Select the attributes that your reply should have:
he: יש לבחור את התכונות הרצויות לתגובה:

en: Select the attributes that your topic should have:
he: יש לבחור את התכונות המיועדות לדיון:

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
he: בחר את הדיון אותו הינך מעוניין למזג לתוך זה. דיון היעד עדיין יישאר, ומיזוג זה יכנס בתור תגובה לדיון היעד.

en: Select whether to open or close the topic.
he: האם לפתוח או לסגור דיון זה.

en: Setting time limits and other user posting capabilities
he: הגדרת מגבלות זמן ויכולות פרסום משתמש

en: Settings
he: הגדרות

en: Show post date:
he: הצג תאריך פרסום:

en: Show reply author:
he: הצג תגובת מחבר:

en: Show topic author:
he: הצג את מחבר הפריט

en: Single Forum Slugs
he: מבנה קישורים לעמוד פורום

en: Site Role
he: תפקיד האתר

en: Slug:
he: מזהה לכתובת:

en: Slugs
he: קישור ישיר

en: Some of these tools create substantial database overhead. Avoid running more than 1 repair job at a time.
he: חלק מהכלים שלהלן יוצרים עומס כבד על מסד הנתונים. מומלץ להימנע מהרצת יותר ממשימת תיקון אחת כל פעם.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
he: פרמטרים נוספים לעזור לכוון את תהליך ההמרה

en: Some statistics from your forum.
he: סטטיסטיקות של הפורום שלך.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
he: משהו השתבש. נא לרענן את הדפדפן ולנסות שוב.

en: Spam
he: הודעת זבל

[ctx: Spam the topic]
en: Spam
he: הודעות זבל

en: Spammed: %s
he: הודעות זבל: %s

en: Spectator
he: צופה

en: Split
he: פיצול

en: Split Method
he: שיטת פיצול

en: Split the topic from this reply
he: פיצול דיון מתוך תגובה זו

en: Split topic "%s"
he: פצל דיון "%s"

en: Split: %s
he: פיצול: %s

en: Start
he: התחלה

en: Start Over
he: התחל מחדש

en: Start a fresh conversion from the beginning
he: התחל דיון חדש מהתחלה

en: Started by: %1$s
he: נוצר על ידי %1$s

en: Starting Conversion
he: התחלת דיון

en: Status:
he: סטטוס:

en: Stick
he: הפוך לדביק

en: Stick this topic to front
he: הדבק דיון לעמוד הראשי

en: Stick this topic to its forum
he: הפוך דיון לדביק

en: Stop
he: עצירה

en: Submit
he: שליחה

en: Subscribe
he: הרשמה לעדכונים

en: Subscribe to Forums
he: הרשמה לפורומים

en: Subscribed Forums
he: פורומים במעקב

en: Subscribed Topics
he: דיונים במעקב

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
he: מינויים מאפשרים למשתמשים להירשם לקבלת התרעות על דיונים המעניינים אותם. אפשרות זו מופעלת כבררת מחדל.

en: Subscriptions are no longer active.
he: מנויים אינם פעילים יותר

en: Success!
he: הצליח!

en: Table Prefix
he: קידומת טבלה

en: Tag base
he: בסיס התגיות

en: Tagged:
he: תגיות:

en: Tags:
he: תגיות:

en: Thank you for updating! bbPress %s is bundled up and ready to weather the storm of users in your community!
he: תודה על שעדכנת! ביביפרס %s ארוזה ומוכנה לרוח הסערה של משתמשים בקהילה שלך!

en: Thank you for updating! bbPress %s is waxed, polished, and ready for you to take it for a lap or two around the block!
he: תודה על שעדכנת! ביביפרס %s עברה פוליש רציני, ומוכנה לקחת אותך לסיבוב או שניים מסביב לשכונה!

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
he: העורך העשיר מביא פאר לעורך הויזואלי ולעורך הטקסט הסטנדרטי של וורדפרס.

en: The Slugs section allows you to control the permalink structure for your forums.
he: קישור ישיר מאפשר לשלוט על מבנה הקישורים בפורומים.

en: The bbPress Community
he: קהילת ביביפרס

en: The bbPress forum search form.
he: טופס החיפוש של ביביפרס.

en: The current user is being initialized without using $wp->init().
he: המשתמש הנוכחי אותחל ללא שימוש $wp->init().

en: The following data will be removed:
he: המידע הבא יימחק:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
he: הפורום &#8216;%s&#8217; סגור לתוכן חדש.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
he: הפורום '%s' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.

en: The forum could not be found.
he: הפורום אינו נמצא.

en: The reply was not found!
he: התגובה לא נמצאה!

en: The request was unsuccessful. Please try again.
he: הבקשה נכשלה. אנא נסה שוב.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he: שדה הכותרת ואזור עריכת הפורום הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he: שדה הכותרת ואזור עריכת התגובה הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he: שדה הכותרת ואזור עריכת הדיון הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
he: הדיון '%s' סגור לתגובות חדשות.

en: The topic could not be found.
he: הדיון לא נמצא.

en: The topic was not found!
he: הדיון לא נמצא.

en: Theme Compatibility
he: יכולות תבנית

en: There are no other topics in this forum to merge with.
he: אין דיונים אחרים בפורום זה כדי להתמזג עם דיון זה.

en: There is a pending email address change to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
he: יש כתובת אימייל ממתינים לשינוי <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">ביטול</a>

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
he: הייתה בעיה לסגור את הדיון "%1$s".

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
he: הייתה בעיה בסימון התגובה "%1$s" כתגובת זבל.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
he: הייתה בעיה לסמן את הדיון "%1$s" כהודעת זבל.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
he: הייתה בעיה לפתוח את הדיון "%1$s".

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
he: הייתה בעיה להדביק את הדיון "%1$s" לעמוד הראשי.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
he: הייתה בעיה להדביק את הדיון "%1$s".

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
he: הייתה בעיה בסימון התגובה "%1$s" כתגובת זבל.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
he: הייתה בעיה לבטל את הדיון "%1$s" כהודעת זבל.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
he: הייתה בעיה לשחרר את הדיון "%1$s".

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
he: אלו מופרדים לשתי קבוצות: האחת עבור מה שמופיע בערכת העיצוב, הנוספת עבור הזנות RSS.

en: This category contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
he: הקטגוריה הזו מכילה %1$s ו%2$s, והיא עודכנה לאחרונה ע״י%3$s %4$s.

en: This category contains %1$s and %2$s.
he: קטגוריה זו כוללת %1$s ו-%2$s.

en: This category contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
he: הקטגוריה מכילה %1$s, והיא עודכנה לאחרונה על ידי %2$s %3$s.

en: This category contains %1$s.
he: הקטגוריה מכילה %1$s.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
he: פעולה זו אינה מוחקת את הדיונים, אלא רק את התגית עצמה.

en: This forum contains %1$s and %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
he: בפורום זה יש כרגע %1$s ו %2$s, והוא עודכן לאחרונה ע״י %3$s %4$s.

en: This forum contains %1$s and %2$s.
he: פורום זה מכיל %1$s ו- %2$s.

en: This forum contains %1$s, and was last updated by %2$s %3$s.
he: בפורום זה יש %1$s, והוא עודכן לאחרונה בתאריך %2$s %3$s.

en: This forum contains %1$s.
he: בפורום זה יש %1$s.

en: This forum is closed to new content, however your account still allows you to do so.
he: פורום זה סגור כעת מפני הוספת תוכן חדש, עם זאת חשבונך עדיין יאפשר לעשות זאת.

en: This forum is empty.
he: הפורום ריק.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
he: פורום זה מסומן כסגור לדיונים חדשים, אולם הרשאות הפרסום שלך מאפשרות לך לעשות זאת.

en: This group does not currently have a forum.
he: לקבוצה אין כרגע פורום.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
he: זה שווה לדף הגדרות הקריאה של וורדפרס, בו ניתן להגדיר מספר של תגובות שיוצגו בעמודי הבלוג ובהזנות.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
he: אפשרות זו תמחק את כל המשתמשים שיובאו בעבר, והיא לא ניתנת לשיחזור.

en: This process cannot be undone.
he: פעולה זו אינה ניתנת לביטול

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
he: התגובה הזו עודכנה%1$s ״"י%2$s.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
he: התגובה הזו עודכנה%1$s ע״י%2$s. בגלל: %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he: המסך מציג את הפורומים הייחודיים באתר שלך. הנך יכול לערוך אותו כך שיתאים לתהליך העבודה שלך.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he: המסך מציג דיונים ייחודיים באתר. ניתן לערוך את תצוגת המסך על מנת להתאים לתהליך העבודה.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
he: מסך זה מאפשר גישה לכל הגדרות הפורומים.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he: מסך זה מספק גישה לכל התגובות. ניתן להתאים את תצוגת המסך הזאת כדי שתתאים לרצף העבודה שלך.

en: This topic contains %1$s and has %2$s.
he: דיון זה מכיל %1$s ויש לו %2$s.

en: This topic contains %1$s, has %2$s, and was last updated by %3$s %4$s.
he: הדיון הזה מכיל %1$s, ויש לו %2$s, והוא עודכן לאחרונה ע״י %3$s %4$s.

en: This topic has no replies.
he: לדיון זה אין תגובות.

en: This topic is in the trash.
he: הדיון נמחק.

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
he: דיון זה מסומן כסגור לתגובות חדשות, אולם הרשאות הפרסום שלך עדיין מאפשרות לך לעשות זאת.

en: This topic is marked as spam.
he: דיון זה מסומן כהודעת זבל.

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
he: הדיון הזה עודכן %1$s ע״י%2$s.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
he: הדיון הזה עודכן %1$s ע״י %2$s בגלל: %3$s

en: This user has no favorite topics.
he: אין למשתמש דיונים מועדפים.

en: This user has not created any topics.
he: משתמש זה לא יצר עדיין שום דיון.

en: This user has not replied to any topics.
he: המשתמש לא הגיב בשום דיון שהוא.

en: This user has super admin privileges.
he: משתמש זה עם הרשאות מנהל ראשי.

en: This user is not currently subscribed to any forums.
he: משתמש זה לא רשום לאף פורום כרגע

en: This user is not currently subscribed to any topics.
he: משתמש זה לא רשום לאף דיון.

en: Throttle posting every
he: לעקב פרסום בכל

en: Title
he: כותרת

en: Title and Forum Editor
he: עורך כותרת ותוכן

en: Title and Reply Editor
he: עורך כותרת ותוכן

en: Title and Topic Editor
he: עורך כותרת ותוכן

en: Title:
he: כותרת:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
he: כדי להשאיר את הדיון הזה כמוביל, עבור לדיון אחר והשתמש בכלי למזגים דיונים.

en: Topic | Topics
he[0]: דיון
he[1]: דיונים

en: Topic "%1$s" successfully closed.
he: דיון "%1$s" נסגר בהצלחה.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
he: דיון "%1$s" סומן כהודעת זבל.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
he: דיון "%1$s" נפתח בהצלחה.

en: Topic "%1$s" successfully sticked to front.
he: דיון "%1$s" הודבק בהצלחה לעמוד הראשי.

en: Topic "%1$s" successfully sticked.
he: דיון "%1$s" הודבק בהצלחה.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
he: הדיון "%1$s" סומן כלא הודעת זבל.

en: Topic "%1$s" successfully unsticked.
he: דיון "%1$s" שוחרר בהצלחה.

en: Topic Attributes
he: מאפיינים

en: Topic Edit: %s
he: עריכת דיון: %s

en: Topic Extras
he: דיונים נוספים

en: Topic Replies
he: תגובות לדיון

[ctx: Topic Status]
en: Close
he: סגור

[ctx: Topic Status]
en: Open
he: פתוח

en: Topic Status:
he: מצב אשכול:

en: Topic Subscriptions
he: הרשמה לדיונים

en: Topic Tag | Topic Tags
he[0]: תגית
he[1]: תגיות

en: Topic Tag Edit: %s
he: עריכת תגית דיון: %s

en: Topic Tag: %s
he: תגיות: %s

en: Topic Tags
he: תגיות

en: Topic Tags:
he: תגיות:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
he: כותרת דיון (מקסימום %d תוים):

en: Topic Type
he: סוג דיון

en: Topic Type:
he: סוג:

en: Topic View
he: תצוגת דיון

en: Topic created. <a href="%s">View topic</a>
he: דיון נוצר. <a href="%s">הצג דיון</a>.

en: Topic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
he: טיוטת דיון עודכנה. <a target="_blank" href="%s">תצוגה מקדימה</a>

en: Topic restored to revision from %s
he: לשחזר את גרסת הדיון מ -%s

en: Topic saved.
he: דיון נשמר.

en: Topic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview topic</a>
he: דיונים מתוכננים: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">תצוגה מקדימה של הדיון</a>

en: Topic slug
he: מזהה כתובת לדיון

en: Topic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview topic</a>
he: דיון נשלח. <a target="_blank" href="%s">הצגת דיון</a>

en: Topic tag slug
he: מזהה כתובת לתגית

en: Topic tags
he: תגיות

en: Topic updated.
he: הדיון עודכן.

en: Topic updated. <a href="%s">View topic</a>
he: הדיון עודכן. <a href="%s">הצג דיון</a>.

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
he: תגיות של דיונים מאפשרות למשתמשים לסנן את הדיונים בין הפורומים. אפשרות זו זמינה כברירת מחדל.

en: Topic:
he: דיון:

en: Topic:
he: דיון:

en: Topic: %s
he: דיון: %s

en: Topics
he: דיונים

en: Topics Started
he: דיונים חדשים

en: Topics Started: %s
he: דיונים שהתחילו: %s

en: Topics With Recent Replies
he: פריטים עם תגובות אחרונות

en: Topics and Replies Per Page
he: דיונים ותגובות לדף

en: Topics and Replies Per RSS Page
he: דיונים ותגובות לדף RSS

en: Topics base
he: בסיס הדיונים

en: Topics by Freshness
he: דיונים על פי תאריך עדכון

en: Topics with no replies
he: דיונים ללא תגובות

en: Trash
he: מחיקה

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
he: מחק

en: Trashed: %s
he: אשפה:%s

en: Type your new password again.
he: הקלד שנית את הסיסמה החדשה.

en: Type:
he: סוג:

en: Unfavorite
he: לא מועדף

en: Unspam
he: לא הודעת זבל

en: Unstick
he: לא דביק

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
he: רגיל

en: Unstick this topic
he: לא דביק

en: Unsubscribe
he: ביטול הרשמה

en: Update
he: עדכון

en: Update Forum
he: עדכון פורום

en: Update Forums
he: עדכון פורומים

en: Update Profile
he: עדכון פרופיל

en: Update Tag
he: עדכן תג

en: Update User
he: עדכן משתמש

en: Use Akismet
he: שימוש באקיזמט

en: Use an existing topic in this forum:
he: השתמש בדיונים הקיימים בפורום זה:

en: Use default 3306 if unsure
he: כדאי להשתמש בבררת המחדל 3306 במקרה של ספק

en: Use this if an import failed and you want to remove that incomplete data.
he: השתמש בזה אם ייבוא נופל, והנך מעוניין להסיר מידע שלא עודכן סופית

en: User | Users
he[0]: משתמש
he[1]: משתמשים

en: User Base
he: פרופיל משתמש

en: User Role
he: תפקיד משתמש

en: User base
he: קידומת למשתמשים

en: User capabilities
he: יכולות משתמש

en: User for your database connection
he: שם המשתמש לצורך חיבור למסד הנתונים

en: User updated.
he: משתמש עודכן.

[ctx: User viewing another users profile]
en: %s's
he: %s

[ctx: User viewing his/her own profile]
en: Your
he: שלך

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or Email
he: שם משתמש או אימייל

en: Users &amp; Moderation
he: משתמשים ועוד

en: Using the Forum Root is not recommended. Changing this does not move existing forums.
he: שימוש בפורום שורש לא מומלץ. שינוי לא יעביר פורומים קיימים.

en: Version %s
he: גרסה %s

en: View
he: הצגה

en: View %s's profile
he: הצג פרופיל של %s

en: View &#8220;%s&#8221;
he: הצגת "%s"

en: View Forum
he: הצג פורום

en: View Reply
he: הצג תגובה

en: View Topic
he: הצג דיון

en: View Topic Tag
he: הצג תגית דיון

en: View base
he: קידומת לשרשורים

en: View: %s
he: הצגה:%s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
he[0]: מציג תגובה %1$s
he[1]: מציג %1$s תגובות

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
he[0]: מציג תגובה %1$s
he[1]: מציג %1$s תגובות

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
he[0]: מציג תגובה משורשרת %1$s
he[1]: מציג %1$s תגובות משורשרות

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
he[0]: מציג %1$s תוצאה
he[1]: מציג %1$s תוצאות

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
he[0]: מוצג דיון %1$s
he[1]: מוצגים %1$s דיונים

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he[0]:  מוצגות %2$s תגובות (מתוך %4$s סה״כ)
he[1]: מוצגות %1$s תגובות – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he[0]: מוצגות %2$s תגובות (מתוך %4$s סה״כ)
he[1]: מוצגות %1$s תגובות – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he[0]: מציג %2$s תוצאות (מתוך %4$s)
he[1]: מציג %1$s תוצאות - %2$s עד %3$s (מתוך %4$s)

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he[0]: מוצג דיון %2$s (מתוך %4$s סה״כ)
he[1]: מוצגים %1$s דיונים – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Visibility:
he: תצוגה:

en: Visit %s's website
he: בקר באתר של %s

en: Voices
he: משתתפים

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: <em>%2$s</em>
he: אזהרה! אירעה תקלה בעת עדכון  %1$s. יתכן שהשרת אינו מצליח להתחבר לאתרים שרצים עליו. הודעה השגיאה: <em>%2$s</em>

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
he: כתובת האימייל שלך נחוצה לאישור החשבון ולשליחת ססמה לשימוש בו.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
he: עבדנו הרבה על חדשים ממערכות אחרות, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo וכן XMB. יבואנים קיימים הפכו לפשוטים יותר עם דיונים דביקים, תגיות דיון, קטגוריות פורום, ואפשרות להסיר משתמשים מיובאים.

en: Website
he: אתר

en: Website:
he: אתר:

en: Welcome to bbPress
he: ברוכים הבאים לביביפרס

en: Welcome to bbPress %s
he: ברוכים הבאים לביביפרס %s

en: What&#8217;s New
he: מה חדש

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he: כאשר משתמשים בעריכה קבוצתית, ניתן לשנות פרטים שונים (קטגוריות, מחבר ועוד...) עבור כל הדיונים שנבחרו בבת אחת. כדי להסיר דיון מהעריכה הקבוצתית, יש ללחוץ על X ליד שם הדיון באזור העריכה הקבוצתית.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he: בעת שימוש בעריכה קבוצתית, ניתן לשנות את נתוני העל (קטגוריות, כותב וכו׳) עבור כל התגובות שנבחרו בבת אחת. כדי להסיר פורום מהקבוצה, עליך פשוט ללחוץ על ה־x שליד שם הפורום באזור העריכה הקבוצתית שמופיע.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he: כאשר משתמשים בעריכה הקבוצתית, ניתן לשנות פרטים שונים (קטגוריות, מחבר ועוד...) עבור כל הדיונים שנבחרו בבת אחת. להסרת דיון מהעריכה הקבוצתית, יש לחוץ X ליד שם ההדיון באזור העריכה הקבוצתית.

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
he: בעת פיצול הדיון, הוא נחתך לשניים החל מהתגובה שנבחרה. יש לבחור את התגובה שממנה יחל דיון חדש עם כותרת חדשה, או שהתגובות הללו  ימוזגו לתוך דיון קיים אחר.

en: Yes. I want this group to have a forum.
he: כן. ברצוני שלקבוצה זו יהיה פורום.

en: You are already logged in.
he: אתה כבר מחובר.

en: You are not currently subscribed to any forums.
he: אתה כרגע לא נרשמת לאף פורום

en: You are not currently subscribed to any topics.
he: לא נרשמת עד כה לדיון כלשהו.

en: You are now logged out.
he: ההתנתקות מהמערכת הושלמה.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
he: ערכת העיצוב בשימוש היא <span class="b">ביביפרס %s</span>.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he: הנך יכול לעדכן או להזיז מספר פורומים לפח אשפה. בחר את הפורומים הרצויים בעזרת ברירות כן\לא. בחר בפעולה הרצויה תפריט הפעולות. לחץ על בצע

en: You can also edit or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he: ניתן גם לערוך או להעביר כמות מסוימת של תגובות לפח בבת אחת. עליך לבחור את התגובות עליהן ברצונך לבצע פעולה כלשהו באמצעות תיבות הסימון, אז עליך לבחור את הפעולה בה ברצונך לנקוט מתפריט הפעולות הקבוצתיות וללחוץ על להחיל.

en: You can also edit or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he: הנך יכול לעדכן או להזיז את הדיונים כקבוצה בבת אחת. בחר את הדיונים שהנך מעוניין לפעול עמם, לאחר מכן בחר בפעולה הרצויה ברשימת הפעולות, ולחץ על 'בצע'.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
he: ניתן לנעול פוסט לאחר מספר מסוים של דקות. "נעילת עריכת פוסט" תמנע מן המחבר עריכה לאחר זמן מסויים משמירת הפוסט.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
he: ניתן להתאים אישית את תצוגת המסך הזה במספר דרכים:

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
he: ניתן ליצור מהתגובה דיון חדש עם כותרת חדשה, או לשלב אותה לדיון קיים.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
he: ניתן לסנן את רשימת הפורומים לפי מצב בפורום באמצעות קישורי טקסט בפינה השמאלית העליונה כדי להראות כל, פורסם בפורומים או פרומים שהועברו לאשפה. תצוגת ברירת המחדל היא להראות את כל הפורומים.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed replies. The default view is to show all replies.
he: ניתן לסנן את רשימת התגובות לפי מצב הפורום על ידי שימוש בקישורי הטקסט בפינה הימנית העליונה כדי להציג הכול, תגובות פורסמו, טיוטות או תגובות שהושלכו לפח. תצוגת בררת המחדל היא להציג את כל התגובות.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed topics. The default view is to show all topics.
he: ניתן לסנן את רשימת הדיונים לפי סטטוס הדיון על ידי שימוש בקישורי הטקסט בצד ימין למעלה להראות הכל, פורסם או דיונים בפח האשפה. ברירת המחדל היא להראות את כל הדיונים.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
he: ניתן להסתיר / להציג עמודות בהתאם לצרכים שלך ולהחליט כיצד תוצג בכל מסך רשימת הפורומים שלך, באמצעות הכרטיסייה אפשרויות המסך.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
he: ניתן להציג/להסתיר עמודות בהתאם לצורכיך ולהחליט כמה תגובות להסיך בכל מסך באמצעות לשונית אפשרויות המסך.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
he: ניתן להסתיר / להציג עמודות בהתאם לצרכים שלך ולהחליט כיצד תוצג רשימת הדיונים בכל מסך באמצעות "אפשרויות המסך".

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
he: אתה יכול לסנן את הצגת רשימת הפורומים רק מחודש מסוים באמצעות תפריט הנפתח מעל רשימת הפורומים. לחץ על הלחצן סנן לאחר ביצוע הבחירה שלך. אתה גם יכול לסנן את הרשימה על ידי לחיצה על היוצר הפורום ברשימת הפורומים.

en: You can refine the list to show only replies in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the reply author, category or tag in the replies list.
he: ניתן לסנן את הרשימה ולראות תוצאות מפורום מסויים או מחודש מסויים, זאת באמצעות התפריטים הנפתחים מעל הרשימה. אחרי ביצוע הבחירה יש ללחוץ על כפתור הסינון.

en: You can refine the list to show only topics from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the topic creator in the topics list.
he: אתה יכול לסנן את הרשימה להראות רק דיונים מחודש מסויים על ידי שימוש בתפריטים הנפתחים מעל רישמת הדיונים. לחץ על כפתור הסינון אחרי ביצוע הבחירה. ניתן לסנן את הרשימה גם על ידי לחיצה על יוצר הדיון ברשימת הדיונים.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
he: ניתן לעדכן את כל הפורומים ברשת דרך עמוד זה. אופן הביצוע של הפעולה הוא קריאה לסקריפט העדכון של כל אתר אוטומטית. יש ללחוץ על הקישור שלהלן כדי לעדכן.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
he: ניתן לעדכן את הפורום דרך עמוד זה. יש ללחוץ על הקישור שלהלן כדי לעדכן.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
he: ניתן להציג תגובות בפשטות לפי כותרת או עם קטע תקציר. נא לבחור את התצוגה המועדפת עליך על ידי לחיצה על הסמלים בחלק העליון של הרשימה בצד ימין.

en: You cannot create new forums.
he: אין לך יכולת ליצור פורום חדש.

en: You cannot create new topics.
he: אין לך יכולת ליצור דיון חדש.

en: You cannot edit this reply.
he: אינך יכול לערך תגובה זו.

en: You cannot edit this topic.
he: אינך יכול לערוך דיון זה.

en: You cannot reply to this topic.
he: אינך יכול להגיב לדיון זה.

en: You currently have no favorite topics.
he: בשלב זה אין לך דיונים מועדפים.

en: You do not have permission to do this.
he: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה.

en: You do not have permission to view this forum.
he: אין לך הרשאות לצפות בפורום זה.

en: You do not have the permission to do that!
he: אין לך הרשאות לעשות את זה!

en: You do not have the permissions to edit this reply!
he: אין לך הרשאות לערוך תגובה זו.

en: You do not have the permissions to edit this topic!
he: אין לך הרשאות לערוך דיון זה!

en: You have %d new replies
he: יש לך %d תגובות חדשות

en: You have %d new reply to %2$s from %3$s
he: יש לך %d תגובות חדשות ל%2$s מ%3$s

en: You have %d new reply to %s
he: יש לך %d תגובות חדשות ל%s

en: You have not created any topics.
he: אתה לא יצרת שום דיון.

en: You have not replied to any topics.
he: אין לך תגובות בשום דיון.

en: You have super admin privileges.
he: יש לך הרשאות מנהל ראשי.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
he: אתה יכול להשתמש בתגיות <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> והתכונות הבאות:

en: You must be logged in to create new forums.
he: עליך להיכנס כדי ליצור פורומים חדשים.

en: You must be logged in to create new topics.
he: יש להתחבר למערכת כדי ליצור דיון חדש.

en: You must be logged in to reply to this topic.
he: יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
he: יש ללחוץ על הלחצן "שמור שינויים" בתחתית המסך כדי שההגדרות החדשות ייכנסו לתוקף.

en: You should clean old conversion information before starting over.
he: מומלץ למחוק מידע בגין המרה קודמת, לפני התחלה מחדש.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
he: לחשבון זה יש יכולת בלתי מוגבלת לפרסם תוכן HTML.

en: Your information:
he: פרטים:

en: Your password should be at least ten characters long. Use upper and lower case letters, numbers, and symbols to make it even stronger.
he: הסיסמא שלך חייבת להיות בת עשרה תווים לפחות באנגלית. ניתן להשתמש באותיות גדולות, קטנות, ספרות וסימנים כדי להפכה לחזקה עוד יותר.

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
he: שם המשתמש חייב להיות ייחודי, והוא לא ניתן לשינוי לאחר מכן.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
he: המשתמשים יכולים לנהל את כל ההרשמות שלהם במיקום נוח אחד.

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
he: ירוק עד

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
he: נענע

en: bbPress
he: ביביפרס

en: bbPress Default
he: בררת המחדל של ביביפרס

en: bbPress Forums
he: פורומים

en: bbPress Replies
he: תגובות

en: bbPress Topics
he: נושאי הפורומים

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
he: ביביפרס תומכת באופן מלא בעדכון תרגום אוטומטי.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
he: ביביפרס נוצרה על ידי נחיל עמוס מאוד על דבורות.

en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
he: ביביפרס היא מערכת פורומים מבוססת וורדפרס.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, and topic tags, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
he: תוסף ביביפרס עוקב אחר הקשרים שבין הפורומים, הדיונים, התגובות, התגיות והמשתמשים. לעתים קשרים אלה מתנתקים, על פי רוב לאחר יבוא או סנכרון. יש להשתמש בכלים שלהלן כדי לחשב מחדש את הקשרים הללו באופן ידני.

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
he: %1$s בשעה %2$s

en: day
he: יום

en: days
he: ימים

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
he: פורום דיון

en: hour
he: שעה

en: hours
he: שעות

en: in forum
he: בפורום

en: in group forum
he: בפורום קבוצתי

en: in reply to:
he: בתגובה ל:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
he: ב<a href="%1$s">%2$s</a>

en: is the parent for all group forums
he: זה ההורה של כל קבוצות הפורומים

en: is the previous forum software
he: זאת תכנת הפורומים הקודמת

en: minute
he: דקות

en: minutes
he: דקות

en: month
he: חודש

en: months
he: חודשים

en: per page
he: פריטים בעמוד

[ctx: post]
en: Closed
he: נסגר

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
he[0]: סגורים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: סגורים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
he: מוסתר

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
he[0]: מוסתרים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: מוסתרים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan
he: יתום

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
he[0]: יתומים <span class="count">(%s)</span>
he[1]: יתומים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Spam
he: הודעת זבל

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
he[0]: ספאם <span class="count">(%s)</span>
he[1]: ספאם <span class="count">(%s)</span>

en: right now
he: כרגע

en: rows to process at a time
he: שורות לעיבוד בו זמנית

en: second
he: שניות

en: second(s) delay between each group of rows
he: שניות להפסקה בין כל קבוצה של שורות

en: seconds
he: שניות

en: sometime
he: מתישהו

en: week
he: שבוע

en: weeks
he: שבועות

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s ב־%2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
he: %1$s בשעה %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
he: על ידי %1$s

en: will serve all bbPress templates
he: ישרת את כל התבניות של ביביפרס

en: year
he: שנה

en: years
he: שנים
