Stable (latest release) - en to he translation catalogue (8 entries)

[ctx: Meta box title]
en: Page Links To
he: הדף מקשר אל

en: A custom URL
he: כתובת URL מותאמת אישית

en: Open this link in a new tab
he: פתח קישור זה בלשונית חדשה

en: <strong>Note</strong>: This content is pointing to a custom URL. Use the &#8220;Page Links To&#8221; box to change this behavior.
he: <strong>הערה</strong>: תוכן זה מצביע לכתובת URL מותאמת אישית. השתמש ב &#8220;קישורי עמוד ל&#8221; תיבה כדי לשנות התנהגות זו..

en: Point this content to:
he: קישור עמוד זה אל:

en: Its normal WordPress URL
he: קישור וורדפרס רגיל

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Page Links To
he: הפניית קישור עמוד

note: Description of the plugin/theme
en: Allows you to point WordPress pages or posts to a URL of your choosing.  Good for setting up navigational links to non-WP sections of your site or to off-site resources.
he: מאפשר לקשר עמודים / פוסטים לכל קישור אחר שתרצו. תוכלו לקשר בין כתובות בתוך האתר שלך או לכתובות חיצוניות.
