Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (38 entries)

en: PageNavi Settings
he_IL: הגדרות PageNavi

en: Text For Number Of Pages
he_IL: מחרוזת עבור מספר הדפים

en: The current page number.
he_IL: מחרוזת עבור הדף הנוכחי

en: The total number of pages.
he_IL: מספר סך כל הדפים

en: Text For Current Page
he_IL: מחרוזת עבור הדף הנוכחי

en: The page number.
he_IL: המספר של הדף.

en: Text For Page
he_IL: מחרוזת עבור העמוד

en: Text For First Page
he_IL: מחרוזת עבור הדף הראשון

en: Text For Last Page
he_IL: מחרוזת עבור הדף האחרון

en: Text For Previous Page
he_IL: מחרוזת עבור הדף הקודם

en: Text For Next Page
he_IL: מחרוזת עבור הדף הבא

en: Text For Previous ...
he_IL: מחרוזת עבור הקודם

en: Text For Next ...
he_IL: מחרוזת עבור הבא

en: Page Navigation Text
he_IL: טקסטים עבור שורת הניווט בדף

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
he_IL: השארת שדה מסוים ריק תגרום לאי הכללתו בשורת הניווט.

en: Use pagenavi-css.css
he_IL: השתמש ב-pagenavi-css.css

en: Page Navigation Style
he_IL: סגנון שורת הניווט

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Drop-down List
he_IL: רשימה נפתחת

en: Always Show Page Navigation
he_IL: הצג תמיד את שורת הניווט

en: Show navigation even if there's only one page.
he_IL: מציג את שורת הניווט אפילו כשיש רק דף אחד.

en: Number Of Pages To Show
he_IL: מספר הדפים להצגה

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
he_IL: מספר העמודים העמוקים להצגה

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
he_IL: מספרי עמודים עמוקים הם תוספת למספור העמודים הרגיל. הם שימושיים כאשר יש מספר גדול מאוד של עמודים או פוסטים.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
he_IL: לדוגמא, WP-PageNavi יציג 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Enter 0 to disable.
he_IL: הזן 0 כדי להשבית.

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
he_IL: הצג מספרי עמודים עמוקים בכפולות של

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
he_IL: לדוגמא, אם המכפלה היא 5, התצוגה תהיה: 5, 10, 15, 20, 25

en: Page Navigation Options
he_IL: אפשרויות שורת הניווט

en: Settings <strong>saved</strong>.
he_IL: הגדרות <strong>נשמרו</strong>.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
he_IL: עמוד %CURRENT_PAGE% מתוך %TOTAL_PAGES%

en: &laquo; First
he_IL: &laquo; להתחלה

en: Last &raquo;
he_IL: לסוף &raquo;

en: No
he_IL: לא

en: Yes
he_IL: כן

note: Author of the plugin
en: Lester 'GaMerZ' Chan
he_IL: לסטר צ'אן

note: Description of the plugin
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
he_IL: הוסף תכונות ניווט מתקדמות יותר לאתר הוורדפרס שלך
