Twenty Thirteen - en to he translation catalogue (60 entries)

en: About %s
he: אודות %s

en: Edit
he: עריכה

en: Pages:
he: עמודים:

en: Menu
he: תפריט

[ctx: header image description]
en: Circle
he: עיגול

[ctx: header image description]
en: Diamond
he: יהלום

[ctx: header image description]
en: Star
he: כוכב

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
he: צוות וורדפרס

en: Daily Archives: %s
he: ארכיון יומי: %s

en: Monthly Archives: %s
he: ארכיון חודשי: %s

en: Yearly Archives: %s
he: ארכיון שנתי: %s

en: Archives
he: ארכיון

en: Category Archives: %s
he: קטגוריה: %s

en: &larr; Older Comments
he: תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments &rarr;
he: תגובות חדשות יותר

en: Comment navigation
he: ניווט תגובות

en: Comments are closed.
he: סגור לתגובות.

en: Nothing Found
he: לא נמצא

en: Navigation Menu
he: תפריט ניווט

en: Tag Archives: %s
he: תגית: %s

en: Search Results for: %s
he: תוצאות חיפוש עבור %s

en: Sticky
he: דביק

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Full resolution
he: רוחב מסך מלא

en: Main Widget Area
he: אזור וידג'טים ראשי

en: Secondary Widget Area
he: אזור וידג'טים משני

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
he: טוב, זה כבר קצת מביך. לא?

en: %s Archives
he: ארכיוני %s

en: Link to full-size image
he: קישור לתמונה בגודל מלא

en: Appears in the footer section of the site.
he: מוצג בחלק התחתון של האתר.

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
he: מופיע בסרגל הצדדי בפוסטים ובעמודים.

en: All posts by %s
he: כל הפוסטים של %s

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
he: <span class="attachment-meta">פורסם בתאריך <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> תחת קטגוריה <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
he: <span class="meta-nav">&larr;</span> הקודם

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: הבא <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Permalink to %s
he: קישור ישיר אל %s

en: One comment so far
he: תגובה אחת

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך? <a href="%1$s">התחל כאן</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
he: סליחה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש שלך. נסה בבקשה נוסח אחר.

en: Post navigation
he: ניווט פוסטים

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
he[0]: מחשבה אחת על &ldquo;%2$s&rdquo;
he[1]: %1$s מחשבות על &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Proudly powered by %s
he: פועל על %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
he: מערכת פרסום אישית סמנטית

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> %title

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: %title <span class="meta-nav">&larr;</span>

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
he: %1$s בתאריך %2$s

note: Description of the plugin/theme
en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
he: ערכת הנושא 2013 מחזירה אותנו אל הבסיס של מערכת WordPress - אל הבלוג. ערכת הנושא מציעה מגוון רחב של פורמטים (Post Format), כאשר כל אחד מהפורמטים מוצג בדרך שונה וייחודית, אפשרות לשנות את תמונת הכותרת של האתר, ערכת צבעים תוססת ומלאת חיים, טיפוגרפיה ייחודית ואייקונים יפים. ערכת הנושא 2013 הינה תבנית מגיבה (רספונסיבית) שנראית נהדר בכל מכשיר קצה.

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: הצגת הפוסטים של %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: View all posts by %s
he: הצגת הפוסטים של %s

en: View all % comments
he: הצגת כל % התגובות

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he: נראה כי לא ניתן למצוא את מה שחיפשת, אולי חיפוש יעזור.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he: נראה שלא נמצא כלום במיקום הזה. אולי תנסו לחפש?

en: Leave a comment
he: השארת תגובה

en: Posts navigation
he: ניווט בין הפוסטים

en: Skip to content
he: דילוג לתוכן

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he: <span class="meta-nav">&rarr;</span> פוסטים ישנים יותר

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: פוסטים חדשים יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
he: דרישת המינימום להפעלת התבנית Twenty Thirteen היא וורדפרס בגרסה 3.6. האתר מפעיל וורדפרס בגרסה %s. יש לשדרג את גרסת וורדפרס ולנסות שנית.

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: להמשיך לקרוא %s <span class="meta-nav">&larr;</span>
